odtwarzacze CD

Nagra CDC

Odtwarzacz CDC wyposażony jest we wbudowany konwerter cyfrowo-analogowy , zdalne sterowanie, układ przedwzmacniacza i może być podłączony bezpośrednio do wzmacniacza mocy . Mechanizm ładowania płyt od przodu jest zaprojektowany z wykorzystaniem technologii używanych w lotnictwie, co daje doskonałą stabilność i niezawodność transportu.

CDC oferuje rewolucyjną konstrukcję przedniego ładowania płyt z modułem odtwarzania precyzyjnie zamontowanym w szufladzie CD. Stabilność i wydajność tego niezawodnego układu szuflady zapewnia, że płyta CD odczytywana jest z doskonałą prezycją. Ścieżka sygnału cyfrowego konwertowana jest na częstotliwości 44'100Hz zabezpieczonej przed wprowadzeniem pasożytniczych zakłóceń, a tym samym pojawienia się problemów związanych z upsamplingiem lub antyaliasingiem.

Obudowa ze szczotkowanego aluminium, oraz pokryte złotem hermetyzowane kapsuły przetworników D/A gwarantuje brak zniekształceń spowodowanych przez zewnętrzne źródła promieniowania elektromagnetycznego, a tym samym czystość i klarowność sygnału audio.

CDC korzysta z zewnętrznego zasilacza, dzięki temu nie ma prądu zmiennego, ani wysokiego napięcia wewnątrz urządzenia. Czynniki te razem oferują słuchaczowi przejrzystość, oraz jakość dźwięku identyczną jak z oryginalnego nagrania. Transport CDC jest całkowicie kontrolowany zdalnie, a wszystkie funkcje transportowe są wyświetlane na wyświetlaczu LCD podświetlanym i zamontowanym na przedniej stronie szuflady . Wyposażony w tradycyjny modulometr Nagra CDC zachowuje integralność stylistyki z pozostałymi urządzeniami Nagra i oferuje możliwość podglądu sygnału wyjściowego, który w tym przypadku może być regulowany. Podstawa CDC jest identyczna w wymiarze do innych urządzeń Nagra, a dzięki mechanizmowi płyty ładowanej od przodu, urządzenia mogą być stawiane na sobie.

 
Nagra CDP
 
CDP jest odtwarzaczem CD ze zintegrowany przetwornikiem cyfrowo-analogowym i stałym poziomem wyjściowym sygnału audio. Wprost stworzony do pracy z przedwzmacniaczem NAGRA Jazz lub Melody, z którymi lączą go te same wymiary zewnętrzne.
 
CDP oferuje stały, nieregulowany z zewnątrz poziom wyjścia sygnału audio, co sprawia, że idealnie będzie współpracował z przedwzmacniaczem. Poprzez wewnętrzne zworki możliwa jest regulacja napięcia wyjściowego od 1,5 do 3,6V. Posiada parę wyjść zbalansowanych, oraz stereofoniczne wyjście oparte o klasyczne złoone styki RCA, jak również cyfrowe wyjście do podłączenia zewnętrznego przetwornika D/A.
 
 CDP oferuje rewolucyjną konstrukcję przedniego ładowania płyt z modułem odtwarzania precyzyjnie zamontowanym w szufladzie CD. Stabilność i wydajność tego niezawodnego układu szuflady zapewnia, że płyta CD jest odczytywana jest z doskonałą prezycją. Ścieżka sygnału cyfrowego konwertowana jest na częstotliwości 44'100Hz zabezpieczonej przed wprowadzeniem pasożytniczych zakłóceń, a tym samym pojawienia się problemów związanych z upsamplingiem lub antyaliasingiem.

Obudowa ze szczotkowanego aluminium, oraz pokryte złotem hermetyzowane kapsuły przetworników D/A gwarantuje brak zniekształceń spowodowanych przez zewnętrzne źródła promieniowania elektromagnetycznego, a tym samym czystość i klarowność sygnału audio.

 CDP korzysta z zewnętrznego zasilacza, dzięki temu nie ma prądu zmiennego, ani wysokiego napięcia wewnątrz urządzenia. Czynniki te razem oferują słuchaczowi przejrzystość, oraz jakość dźwięku identyczną jak z oryginalnego nagrania. Transport CDP jest całkowicie kontrolowany zdalnie, a wszystkie funkcje transportowe są wyświetlane na wyświetlaczu LCD podświetlanym i zamontowanym na przedniej stronie szuflady. Podstawa CDP jest identyczna w wymiarze do innych urządzeń Nagra, a dzięki mechanizmowi płyty ładowanej od przodu, urządzenia mogą być stawiane na sobie.
 
 
Nagra CDT
 
CDT to transport CD zaprojektowany do współpracy z zewnętrznym przetwornikiem D/A (NAGRA HD DAC). To w czystej postaci transport o designie mocno korelującym z technologią oraz unikalnym systemem taktowania zegara CD-C.
 
CDT jest jedynym transportem z rodziny CD NAGRA. Jako urządzenie nie posiadające własnego przetwornika, musi być podłączone do dodatkowego przetwornika D/A i w dalszej kolejności do przedwzmacniacza. Mechanicznie urządzenie jest identyczne jak modele CDC oraz CDP oferując dokładnie taką samą cyfrową dokładność i przejrzystość brzmienia dzięki unikalnej metodzie zamontowania układu odczytującego bezpośrednio w szufladzie.

 

Copyright © 2013 Intrada s.c. | Wykonanie: Joomla :: Solmedia.pl
Intrada s.c.
ul. Szewska 18a
61-760 Poznań
Poland

Odwiedź nas.

www.hiendcorner.pl >

Napisz.

info@intrada.pl >

Zadzwoń.

+ 48 61 6624098