Nagra BPS

 
BPS jest najnowszym dodatkiem do prestiżowych urządznień NAGRA. Wyposażony w tranzystorowy obwód oraz bateryjny zasilacz wysuwa się na prowadzenie pośród kompaktowych i niedrogich przedwzmacniaczy gramofonowych przy zachowaniu tradycyjnej jakości firmy NAGRA.
 
BPS współpracuje zarówno z wkładkami MM, jak i z wkładkami MC wykorzystując do tego unikatowe transformatory użyte rownież w PL-P oraz VPS. Idea zaczerpnięta z  przedwzmacniacza VPS, a użyta w BPS również używa adaptacyjnych układów wejściowych, zbudowanych na niewielkiej dodatkowej płytce. Użycie jednej z sześciu płytek dostarczonych wraz z urządzeniem pozwala na dopasowanie impedancji wejściowej BPS do wkładki gramofonowej, co pozwala otrzymać najlepszą reprodukcję nagrań zarejestrowanych na płytach winylowych.
 
Z racji bardzo małego rozmiaru urządzenia, długość przewodów wewnątrz została zredukowana do minimum, co ma znaczący wpływ na eliminację interferencji elektromagnetycznych napływające ze wsząd do tego czułego urządzenia.
 
Układ elektroniczny BPS charakteryzuje się niewielką konsumpcją prądu, dzięki czemu może być zasilany pojedynczą baterią 9-volt, która wystarcza na około 100 godzin nieprzerwanej pracy. Zbudowana na jednej płytce drukowanej elektronika zawiera elementy dyskretne o jakości militarnej, a wzmocnienie jest zapewnione poprzez selektywnie dobrane i parowane tranzystory bipolarne. Koncensatory użyte w torze audio mają najwyższą audiofilską jakość, a rezystory są metalizowane (MELF).
 
Trasformatory wejściowe MC są skonstuowane i nawijane ręcznie przez firmę NAGRA, zachowując swoją unikalność, a doświadczenie zdobyte przez lata w konstruowaniu profesjonalnych rejestratorów nagrań wpłynęło bezpośrednio na ich jakość. Obudowa jest wyprodukowana w klasycznym wzornictwie i stylu NAGRA ze szczotkowanego aluminium.
 
Copyright © 2013 Intrada s.c. | Wykonanie: Joomla :: Solmedia.pl
Intrada s.c.
ul. Szewska 18a
61-760 Poznań
Poland

Odwiedź nas.

www.hiendcorner.pl >

Napisz.

info@intrada.pl >

Zadzwoń.

+ 48 61 6624098