Nagra VPS

 
Przedwzmacniacz gramofonowy VPS zbudowany jest w oparciu o światowej sławy przedwzmacniacz PL-P. Wbudowany w tradycyjną obudowę ze szczotkowanego aluminium oraz o identycznych wymiarach jak przedwzmacniacze i odtwarzacze CD ten przedwzmacniacz gramofonowy o dwóch wejściach jest przeznaczony do użytku w połączeniu z liniowym przedwzmacniaczem, takim jak NAGRA PL-L. VPS pozwala słuchaczowi doświadczyć prawdziwego ciepła z biblioteki nagrań winylowych dzięki wyjątkowej wydajności układu lampowego NAGRA.
 
VPS jest najwyższej klasy mostem pomiędzy wkładką gramofonową, a resztą systemu audio i gwarantuje najbardziej przejrzystą jakość przedwzmacniacza w obecnych czasach. Zasilana przez własny zewnętrzny zasilacz (ACPS II z układem "special smoothing circuity") jednostka gwarantuje czystość i klarowność sygnału w torze audio.
 
Obwód elektroniczny wyposażony jest w pozłacane styki oraz nawijane ręcznie transformatory wejściowe, które gwarantują najwyższą jakość przetwarzania w przypadku współpracy z wkładką MC. Metalowa obudowa skutecznie chroni przed nieporządanymi pasożytniczymi interferencjami pola elektromagnetycznego, które są szczególnie obecne w przypadku sygnału z wkladki gramofonowej. Wszystkie złącza VPS są dostępne od tylnej strony urządzenia, przy czym są to pozłacane styki WBT RCA. VPS jest w standardzie wyposażony w pojedynczy stopień wzmocnienia MC, ale może zostać doposażony w dodatkowy drugi stopień wzmocnienia MC lub MM, aby umożliwić dopasowanie parametrów obwodu do drugiego gramofonu .
 
Urządzenie VPS optymalnie działa z podstawą VFS (Vibration Free Support), ktora skutecznie eliminuje wszelkie wibracje mechaniczne, które niechciane mogłyby dostać się do niezwykle czułego układu wzmocnienia.
Copyright © 2013 Intrada s.c. | Wykonanie: Joomla :: Solmedia.pl
Intrada s.c.
ul. Szewska 18a
61-760 Poznań
Poland

Odwiedź nas.

www.hiendcorner.pl >

Napisz.

info@intrada.pl >

Zadzwoń.

+ 48 61 6624098